----

Atomy Kazanç Planı

Atomy Kazanç Planı Nasıl Çalışır

Atomy yeni pazarlama stratejileri sayesinde kendi işini kurmak isteyen girişimcilere olanaklar sağlamaktadır. Bu işlemi Atomy’nin geliştirdiği kazanç planı ile gerçekleştirebilirsiniz. Siz de kendi işinizin patronu olmak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız Atomy kazanç planını araştırmanızda fayda var demektir. Peki Atomy kazanç planı nedir?

Atomy ürünlerini satın almak isteyen ya da kendi işini kurmak isteyen kişiler referans yolu ile üyelik kaydı oluşturmalıdırlar. Tamamen ücretsiz olan üyelik kaydını sponsorunuz olan referansınızı göstererek kayıt işleminizi tamamlamanız gerekir. Kayıt işleminden sonra diğer kişileri de kendi referans kodunuz ile siteye kayıt edebilirsiniz.

Image

Üyelerin iki farklı avantajı vardır:

Bunlardan ilki yüksek kalitedeki Atomy ürünlerini, indirimli fiyatlardan satın alma avantajıdır. Satın aldığınız her ürün için pv(puan değeri) puanı kazanırsınız bu pv puanları ömür boyu hesabınızda muhafaza edilir. Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Üyelerin komisyon ödeme koşulları da bu pv ler sayesinde belirlenir. Üyelik kaybolduğunda bütün pv ler kaybolmaktadır.

Üyeliğin diğer avantajı ise komisyon alabilmektir. Altınızdaki üyelerin her alışverişinde ya da onun altındaki her üyenin alışverişinde komisyon kazanırsınız. Kişisel satın alımlarınızdaki her pv kişisel pv olarak ayrı hesaplanır. Her yıl en az bir adet diş fırçası dahi satın alımı yaparsanız üyeliğiniz kapanmayacaktır.

Kişisel pv niz ve kendi grup pv nize göre üyeliğinizin sınıfları belirlenir. Bu sınıflar komisyon karşılığı olarak ne kadar kazanacağınızı belirler. Satın alma pv leri 10000 den başlamaktadır.

Atomy Kariyer Planlaması Nasıl Olur

Atomy ile altınıza kaydettiğiniz her kol hanenize puan olarak yazılır. Ne kadar çok puanınız varsa bayilik sınıflandırmanız o kadar artmaktadır. Daha fazla altınıza üye alarak daha fazla satışa vesile olarak puanlarınızı grupça arttırabilir. Komisyon gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Atomy şirketinin ürünlerini satarak kazanca sizde ortak olabilirsiniz. Ne kadar çok kişiye ulaşırsanız o kadar çok gelir elde edersiniz.

Atomy kariyer planlaması ile kariyerinizde yukarıya doğru tırmandıkça size özel hediyelerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Artan her seviyede en özel hediyeler sizlere verilmektedir.

Atomy ile Nasıl Para Kazanılır

Atomy para kazanma yöntemi, şöyle özetlenebilir. Atomy firması üyelerin referans kodları ile üye kazandırmalarını değerli buluyor ve bu işlem için her satıştan komisyon ödüyor. Sizler de Atomy için üye bulursanız kendi grubunuz ile yükselebilir, Atomy firmasının kazancına ortak olabilirsiniz.

page-title-bg-ash.png

Hiçbir Ücret Ödemeden
Atomy Ekibine Katılın!

Atomy Türkiye ekibi ile kaliteli işler başarmaya var mısınız? Siz de Atomy kariyer fırsatları ile hayalinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Atomy temsilcisi olmak için aşağıdaki şartları karşılamanız yeterli:

  • 18 yaş ve üzeri olmak,
  • Türkiye’de ikamet ediyor olmak,
  • T.C. kimlik numarası veya Yabancı ülke vatandaşları için pasaport.

Bu şartları sağlayan erkek, kadın, öğrenci, çalışan fark etmeksizin herkes Atomy temsilcisi olabilir. Atomy Temsilcisi olarak bu ekibe katılın ve kazanmaya başlayın...

Copyright © 2021 Atomy Temsici Sitesidir tüm hakları saklıdır. Atomy resmi sitesi değildir. Designed by Bursa Web Tasarımı
Atomy artık Türkiye' de. Temsilci olun aramıza katılın!