Ücretsiz Kayıt

Atomy' ye 18 yaşını doldurmuş herkes kayıt yaptırabilir

7/24 Destek

Atomy ekibimize istediğiniz zaman soru sorabilirsiniz.

Sıfır Yatırım Maliyeti

Atomy sizi başlangıç ​​satın alımları yapmaya zorlamaz.

Serbest Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerini siz kendiniz belirleyebilirsiniz.

Binari Sistem

Herkesin kendisine yapabileceği kayıt 2 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Global İş İmkanı

İşinizi uluslararası yapabilirsiniz. Size ait ID tüm ülkelerde aktiftir.

Atomy Global

Atomy Türkiye Hakkında Bilmedikleriniz. Atomy Nedir?

Image

Atomy 2009 yılında Güney Kore' de kurulmuştur. Güney Kore dahil olmak üzere 19 farklı ülkede doğrudan satış yapan bir pazarlama ağına sahiptir. Kurucu Başkanı Han-Gill Park'ın oluşturduğu Mutlak Kalite Mutlak Fiyat ilkelerine bağlı, tüketici odaklı bir strateji uygulayarak hızla büyümektedir. Ayrıca, ileriye dönük müşteri başarısı hedefine odaklı bir şekilde üç temel kurumsal kültürü teşvik ederek sürdürülebilir büyümenin temelini sağlamlaştırmaktadır. Bu üç unsur; ilkelere uymak, birlikte büyümek ve paylaşmaktır. 2020 yılında Atomy'nin yıllık geliri 1,73 milyar USD olmuştur ve global üyeleri 15 milyona ulaşmıştır.

Atomy, tüketici odaklı bir pazarlama ağı stratejisi kullnamaktadır. Kalitesi daha yüksek olan ürünleri daha uygun fiyatlarla seçip, büyük mağazalar, indirimli mağazalar, ev alışveriş ağları ve online alışveriş ile rekabet edebilecek dağıtım kanalları aracılığıyla satmaktadır. Diğer bir deyişle, müşterilerinin menfaati için diğer kanallardan dağıtılan benzer ürünlere göre kalite ve fiyat açısından daha rekabetçi ürünler bulmaktadır. Bu strateji ile, "Müşteri Memnuniyetini Müşteri Başarısına Aşmak" nihai hedefine ulaşmayı taahhüt etmektedir.

page-title-bg-ash.png

Birlikte Kazanalım!

Siz de Atomy Global' in dünya geneli network marketing sitemine dahil olmak ve ciddi kazançlar sağlamak isterseniz geç kalmadan temsilci olun ve Türkiye' de ilkler arasında olun.
0
Ülkede Satış
0
Destek Ekibi
0
Milyon Üye
0
Milyon $ Kazanç

"Mutlak Kalite Mutlak Fiyat"
Atomy' nin vazgeçilmezleri
Tüm Ürünleri İncele!

Atomy Türkiye

Temsilcisi Ol, Ekibimize Katıl, Birlikte Kazanalım!

Copyright © 2021 Atomy Temsici Sitesidir tüm hakları saklıdır. Atomy resmi sitesi değildir. Designed by Bursa Web Tasarımı
Atomy artık Türkiye' de. Temsilci olun aramıza katılın!